Si-Mak

Pompa , Vana Sistemleri ve Asfalt Makinaları İmalatı Çözüm Ortağınız..

Müşterilerimizi uzun vadeli ortaklarımız olarak görürüz.

Bu yüzden müşteri memnuniyeti bizim birinci önceliğimizdir. Dolayısı ile birinci stratejik hedefimiz, müşterilerimizin sadakatlerini hak etmek ve kazanmaktır. Uzun yıllar boyunca süren ilişkilerin ardından, birçok müşterimizin aynı zamanda çok yakın dostlarımız haline gelmiş olması, bize bu hedefimizde su ana kadar başarılı olduğumuzu düşündürmektedir

Si-Mak 2002 yılı başlarında ara imalat grubu olarak ceketli, dişli pompa ve ceketli vana imalatlarına başlamıştır.İlerleyen yıllarda siz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün yelpazesini her geçen gün genişletmiştir.     Daha çok asfalt sektörüne hitap eden firmamızın imalat ettiği ürünlerin özelliği nedeniyle gıda, kimya, inşaat, ilaç, temizlik, hayvancılık gibi bir çok sektöre de pompa ve vanalarıyla destek vermektedir.

Firmamız imal edilen ürünlere imalat hatalarından kaynaklanabilecek unsurlara karşı (2) iki yıl garanti vermektedir.Siz değerli müşterilerimizin üretimi aksama göstermemesi için 24 saat servis garantisiye siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

Geniş bir sektöre hizmet eden firmamız kalitesini ve bilgi birikimi yükselterek siz değerli müşterilerine daha profesyonel hizmet vermek için her geçen gün kendini geliştirmektedir.


Misyon :

Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için, kuruluşumuzda Kalite Yönetim sistemini benimseyerek, konusunda uzman personelimizle, teknolojik gelişmeleri, yasal gereklilikleri, tasarımlarımıza yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.


Politikamız :

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, müşterilerle sürekli işbirliği içerisinde olmak ve beklentileri karşılamak. talepleri doğrultusunda yeni tasarımlara açık olmak. müşteri şikayetlerini en aza indirmek.

Personelimizin, sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygıları olmadan çalışmalarını sağlamak ve her çalışanımıza göre eğitim programlarının düzenlenmesi ile kişisel becerilerini artırmaktır.

Tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde sürekliliği sağlayıcı çalışmalar yaparak iş hacmimizi birlikte arttırmak.   Topluma ve çevreye duyarlı bir firma olarak kanuni mevzuatlara uyarak, standartların gereklerini yerine getirmektir.

Firmamıza yapılmış olan yatırımların kaliteden taviz vermeden en kısa süre içerisinde kazançlı bir şekilde geri dönmesi için gerekli çalışmaları yapmaktır.